CSODÁK MÁRIA MAGDOLNÁVAL –
MAGDALÉNA ÜZENETEI A 365 LECKÉHEZ

„Üdvözöllek téged, szeretett!”
2025 szeptemberében az az ihlet érkezett hozzám, hogy fordítsam le Lynn LaBorde A Szeretet Éve című könyvét, mely Mária Magdolna feminin nézőpontját tartalmazza A csodák tanítása leckéihez.
Jómagam 2013-ban ismerkedtem meg A Csodák tanításával, és 2 és félszer mentem végig a leckéken.
Ebben az írásomban részletesen meséltem arról, mit éltem meg a Csodakurzussal töltött időm első évében.
2015 augusztusában átváltottam Jézus/Jeshua másik csatornázott könyvsorozatára, A Mesterré Válás Útjára (The Way of Mastery), aminek azóta 5 könyve lett lefordítva rajtam keresztül magyarra.
Most úgy érzem, a tágulás és szívnyílás kibontakozásaként és megnyilvánulásaként, a szolgálatom új virágaként érkezik ennek a könyvnek a lefordítása.
Úgy érzem, válaszként érkezett az imámra, hogy ezekben segítsen:
🌹Maszkulin és feminin energiák harmonizálódása, áramlós együttműködése.
🌹Lelkesedéssel, szenvedéllyel élni.
🌹Kishitű rész gyógyítása.
✨Tarts velünk, ha Téged is hív a Lelked a benned lévő maszkulin és feminin energiák harmonizálására!
„A nők valóban érzelmes lények.
Ez nem azt jelenti, hogy a férfiak nem azok.
Vannak olyan nők, akik kevesebb érzelmet mutatnak, mint mások.
De a női dinamika felépítése, a nők gondolkodásmódjának felépítése, a nők a testük és az érzelmeik használatának felépítése miatt nyitottabbak egy szélesebb körű energetikai dinamikára, amely rajtuk keresztül áramlik.
A férfi nagyon fókuszált lesz.
Megnézi, és megpróbálja a legjobban kifejezni:
„Egy palack az egy palack.”
A női dinamikában azonban hajlamosak vagyunk egyre több történetet hozzáadni ahhoz, hogy mi ez a palack, és mit jelent.”
(Részlet a 2. lecke kommentárjából)
✨Az ingyenes Facebook csoportban az első 7 lecke fordítása lesz elérhető.
✨2026 januárjában fog indulni a (fizetős) online csoport, ahol együtt utazunk majd végig a Csodakurzuson Magdolna kommentárjaival.
Szeretettel,
Alexandra Victoria
Mária Magdolna és Jeshua
✨MEGHÍVÓ IMA MÁRIA MAGDOLNÁHOZ – AZ ISTENI NŐI MINŐSÉGHEZ
Mária Magdolna,
ha valóban bennem élsz,
mutasd meg a jelenlétedet a csontjaimban,
mutasd meg a jelenlétedet a testemben,
ami már nem akar bocsánatot kérni azért,
hogy él, érez és vágyik!
Ha a véremben vagy,
emlékeztess rá,
hogy nem a szégyen az otthonom,
hanem a szentség!
Ha a szemem vagy,
taníts látni ott is,
ahol mások csak
kívülről néznek rám!
Ébreszd fel bennem
azt a Nőt,
aki nem hátrál meg, ha szeret!
Aki nem halkítja le a hangját, ha igazat mond.
Aki nem hajol meg, csak ha imádkozik –
de akkor teljesen.
Nyisd meg a méhemet újra,
mint egy kaput,
amin a Fény beléphet a világba!
Legyél velem a pillanatokban,
amikor nem hiszek magamban!
És hozz számomra
megkülönböztető képességet,
amikor újra elkezdek hinni,
és mozdulni vágyom!
Én nem csak követni akarlak.
Én emlékezni akarok Rád
azáltal, hogy újra vállalom magam.
Minden részemmel.
Még azzal is, amit elhallgattattak.
Ha tényleg bennem vagy,
akkor most kész vagyok
visszaengedni magam oda,
amikor még tudtam,
hogy nem vagyunk elválasztva –
hanem Egyek vagyunk.
Kész vagyok újra
hinni, bízni, lelkesedni,
lépni és szenvedéllyel élni…
✨MEGÉRDEMLED, HOGY NŐKÉNT SZABADON ÉS TELJESSÉGBEN ÉLJ!
✨MEGÉRDEMLED, HOGY NE EGYEDÜL, HANEM TÁMOGATÁSSAL JÁRJ AZ UTADON!
✨MEGÉRDEMLED, HOGY ÚJRA ERŐVEL SZÓLJON A HANGOD!
Vers: Kozma Alexandra Victoria
Magdaléna Éve 2026
A szív tágulásának és a belső átalakulásnak a tere
Mi ez a program?
🌹 Ajándék bevezető – az első 7 lecke fordítása
A nyilvános Facebook csoportomban bárki számára elérhető A Szeretet Éve első 7 leckéjének magyar fordítása. A YouTube csatornámon pedig meghallgatható a készülő Hangoskönyv Előszava, Bevezetése és szintén az első 7 lecke kommentárja.
Ez egy finom ráhangolódás, ismerkedés Magdolna hangjával és jelenlétével.
Miután elindul a zárt csoport, a nyilvános, ingyenes Facebook csoportban heti egy részletet, idézetet fogok megosztani a fordítás alatt lévő könyvből.
🌹 2026 januárjában indul a közös utazásunk azokkal, akik szívből elköteleződnek.
Több, mint egy éven át haladunk végig A csodák tanítása leckéin – Magdolna feminin, földelő, szívlágyító kommentárjain keresztül.
A Szív Útja csoportom tapasztalataiból merítve a zárt Facebook csoportban minden hétköznap osztok meg csak leckéket, hétvégenként szünetet tartunk, ilyenkor lehet pótolni „elmaradást”, mélyülni és emészteni. A zárt csoportban lehet kérdést feltenni, belső megéléseket megosztani és kapcsolódni.
Kinek ajánlott ez az utazás?
Neked, aki…
- érzed, hogy hív Magdolna energiája – a lágy, mégis határozott, tiszta szeretet.
- harmonizálni szeretnéd magadban a maszkulin és feminin minőségeket.
- szeretnéd felfedezni, hogyan lehet lelkesedéssel, szívből vezetve élni.
- szeretnél túllépni a kishitűségen, és mélyebb bizalmat építeni.
- vonzódsz A csodák tanításához, de eddig túl bonyolultnak érezted,
- vonzódsz A csodák tanításához, de csak most érett be az időzítés, a hajlandóság és a készenlét titokzatos együttállása.
- már elvégezted A csodák tanítása leckéit, és most szeretnél új színeivel, rétegeivel és perspektíváival kapcsolódni.
- szeretnél egy támogató, elkötelezett közösségben fejlődni.
Kinek nem ajánlott?
- Aki kizárólag intellektuális megértésre törekszik, és nem szeretne szívből kapcsolódni.
- Aki tart a női energiáktól, vagy nem szeretne a feminin bölcsességgel dolgozni.
- Aki gyors, látványos eredményeket vár, és nem szeretne a belső úton haladni.
- Aki nem tud vagy nem szeret közösségben fejlődni.
- Aki csak kíváncsiskodik, és azért jön, hogy vitatkozzon és kioktasson másokat.
Mire jó A csodák tanítása és Magdaléna energiája együtt?
Ez a két áramlat összeérve olyan, mint a szív és a lélegzet találkozása.
A csodák tanítása a tudat áthangolásán, a félelemről a szeretetre való átálláson vezet végig. Egy mély, következetes spirituális út.
Mária Magdolna energiája pedig lágyít, testben hoz jelenlétet, földel, és női bölcsességgel átöleli azt, ami nehéz.
Együtt:
- nyitják a szívet,
- gyógyítják a félelem hangjait,
- támogatják a stabil, szereteten alapuló önbizalmat,
- segítik a maszkulin-feminin egyensúly megélését,
- és teret nyitnak egy olyan élethez, ahol a lélek vezet.
Miért jó csoportban együtt haladni?
A közösség ereje finoman, mégis mélyen tart és emel. Egy ilyen úton, ahol nap mint nap régi hitrendszerek oldódnak, és a szív új rétegei nyílnak meg, különösen fontos a kapcsolódás.
- Tükröt kapunk: mások megélései gyakran pont azt a felismerést hozzák, amit egyedül nem vennénk észre.
- Tartóerőt kapunk: amikor elbizonytalanodunk, ott vannak mellettünk, akik épp ugyanazon az úton járnak.
- Megnyílunk: az elkötelezett, őszinte közegben könnyebben merünk sebezhetőek lenni.
- Mélyebbre megyünk: a közösségi tér gyorsítja a belső folyamatokat, mert több szív együtt rezeg.
- Átéljük a csodákat együtt: sokszor a közös felismerések és áttörések a legfelemelőbb pillanatok.
Hogyan csatlakozhatsz a csoportba?
3 belépési lehetőséged van:
🌹Magdaléna könyvklub: 11 000 – 15 000 Ft / hó (havonta változhat, attól függően, mire érzel belső útmutatást.)
- A zárt Facebook csoportban minden hétköznap reggel 7 órakor megkapod Magdolna magyarra fordított kommentárját A csodák tanítása leckékhez. Tehát minden hétköznap 1 lecke Magdaléna csatornázott üzenetével.
- Ennél az opciónál is kérdezhetsz, és megoszthatod belső megéléseidet a leckék alatt.
Azok, akik végigjárják velem a könyvfordítás teljes folyamatát, a végén megkapják a könyvet ajándékba ebook (pdf, epub) formátumban.
Fontos! A fenti intervallumos fizetési lehetőség akkor, él, ha 2026. január 3-ig jelentkezel és befizeted a részvételi díjat; ha bármi miatt később jelentkezel, fix 15 ezer Ft lesz/hó.
Ha egyben kifizeted 1 évre előre (az intervallumból az általad választott összeggel), 2 hónapot ajándékba kapsz. Ebben az esetben kérlek, szólj, küldök fizetési kérelmet, és akkor nem kell tranzakciós díjat fizetned.
🌹Magdaléna közösség: 18 000 – 21 000 Ft / hó (havonta változhat, attól függően, mire érzel belső útmutatást.)
- Magdaléna magyarra fordított, csatornázott üzenetei.
- heti 1 videó tőlem (személyes tanítás, személyes példák, gyakorlati támogatás)
- havi 2 élő Zoom találkozó (megosztókör, kérdések, közös elmélyülés, beszélgetés). A következő hónap időpontjait együtt megbeszéljük, de általában kedden vagy szerdán este 19 órától 20:30-ig lesznek megtartva. Felvétel készül róluk, tehát utólag is megtekinthető, meghallgatható.
A 2026. januári Zoom találkozók várható időpontja:
január 13. kedd 19 óra – 20:30
január 27. kedd 19 óra – 20:30
Azok, akik végigjárják velem a könyvfordítás teljes folyamatát, a végén megkapják a könyvet ajándékba ebook (pdf, epub) formátumban.
🌹Magdaléna hangja – 22 000 – 25 000 Ft / hó (havonta változhat, attól függően, mire érzel belső útmutatást.)
Hangoskönyv (mp3) formátumban is megkapod a leckéket.
Azok, akik végigjárják velem a könyvfordítás teljes folyamatát, a végén megkapják a könyvet ajándékba ebook (pdf, epub) és hangoskönyv (mp3) formátumban is.
Fontos! A fenti intervallumos fizetési lehetőség akkor, él, ha 2026. január 3-ig jelentkezel és befizeted a részvételi díjat; ha bármi miatt később jelentkezel, fix 25 ezer Ft lesz/hó.
Ha egyben kifizeted 1 évre előre (az intervallumból az általad választott összeggel), 2 hónapot ajándékba kapsz. Ebben az esetben kérlek, szólj, küldök fizetési kérelmet, és akkor nem kell tranzakciós díjat fizetned.
A következő hónapra a havi részvételi hozzájárulásodat a hónap utolsó napjáig kell átutalni.
Mi van akkor, ha útközben meggondolod magad?
Ha útközben bármilyen okból kifolyóan nem szeretnél velünk tartani, akkor csupán annyi a teendőd, hogy engem értesítesz erről. Ez azzal jár, hogy kiléptetlek a zárt Facebook csoportból és eltűnik a hozzáférésed a leckék fordításaihoz, a videókhoz és a linkekhez.
Mi van akkor, ha hív Magdaléna és ez a könyv, de nem tudod kifizetni a fenti összegek egyikét sem?
Először is szívből örülök, hogy Téged is megszólított A csodák tanítása, Magdaléna vagy éppen pontosan ez az egyedi kombináció ennek a könyvnek a formájában!
Ugyanakkor tudnod kell, hogy az utam e szakaszában most nekem nagyon fontos, hogy azokkal, akikkel elindulunk ezen az úton, meglegyen a kölcsönös energiáramlás. Ha ez nincs meg, akkor én sem tudom folytatni a fordítási folyamatot, ugyanis sok időmet és energiámat igényli. Ráadásul én is tanulom a saját energiáim egészséges áramoltatását, hogy ne adakozzam túl magam, ne játsszak megmentő szerepet, és tanulom a befogadást, amibe a pénz is beletartozik.
Ezért amíg a könyv fordítás alatt áll, ami körülbelül 15 hónap lesz, havi tagdíjas lesz a zárt csoport.
Azt, hogy a könyv mikor lesz kész lektorálással és egyéb könyvkiadási tennivalóval, még nem tudom. De nyilván akkor megvásárolhatod majd egyben elérhetőbb áron, csak ez később lesz, talán 2 év múlva.
Ha ebbe az áramlatba ilyen formában és keretek között nem tudsz jelenleg bekapcsolódni, elérhető Számodra az eredeti Csodakurzus, és természetesen részleteket, idézeteket továbbra is osztok majd meg az ingyenes csoportban, csak nem a teljes leckéket.
Kérlek, bízz abban, hogy ha most itt van a helyed ebben a csoportban, az erőforrások is megadatnak hozzá! Ha ez jelenleg nem így van, akkor talán a Te utadat jobban tudja majd támogatni ez a könyv az idő egy későbbi pontján.
Ha szeretnél Magdalénával kapcsolódni, szeretettel ajánlom figyelmedbe a többi magyarul elérhető könyvet:
Például Tom Kenyon könyvét: https://www.libri.hu/konyv/tom_kenyon.maria-magdolna-uzenetei.html
vagy az Emlékszem az egységre című könyvet: https://magdalenautja.hu/konyv/
Jelentkezés előtt – Szándéknyilatkozat
Kérlek, mielőtt jelentkezel, olvasd el a csoport szándékát, és csak akkor csatlakozz, ha összhangban érzed vele a szívedet!
A közös utazásunk szándéka a szent találkozás, az egység megtapasztalása és az elme gyógyítása A csodák tanítása szellemiségében. Ez a tér a szeretet, a nyitottság és az ítéletmentes jelenlét tere. Együtt haladunk végig a napi leckéken és Magdolna feminin, földelő kommentárjain, egymást támogatva és tisztelettel hordozva.
Elköteleződünk a valódi megbocsátás, a szelíd őszinteség, az önátadás és a Krisztusi látás gyakorlása mellett. Megengedjük, hogy a Szentlélek vezessen bennünket, és hogy az nyilvánuljon meg, ami mindannyiunk számára a Legfőbb Jót, a Jóvátételi Tervet szolgálja.
Kapcsolatainkat felajánljuk a Szeretetnek, és együtt dolgozunk minden olyan akadály feloldásán, amely elválasztana bennünket a békétől, az igazságtól és valódi Önmagunktól. Hálával és tisztelettel lépünk be ebbe a közösségbe, tudva, hogy a gyógyulásunk egymás javát szolgálja.
Szeretettel várlak ebbe a gyönyörű, szent térbe!
Ha kérdésed van, írj nekem bátran! (info@amesterutja.hu)\
Jelentkezés: 2026. január 3. szombat 18 óráig (mivel január 5-én, hétfőn 7 órakor indulunk az 1. leckével).
Kérlek, töltsd ki ezt a jelentkezési űrlapot!
Induljunk el együtt ezen a csodákkal teli, átalakító és szívünket kivirágoztató utazáson!
Szeretettel,
Alexandra Victoria
Jeshua és Mária Magdolna

